Užsakymus Jums pristatysime per patikimą partnerį - Venipak

Venipak logo

Mūsų tikslas, kad klientai savo užsakymus gautų kuo greičiau, todėl užsakymus apmokėtus iki 14 val. išsiunčiame dar tą pačia dieną. O mūsų parneris Venipak pasirūpina, kas jums jie būtų pristatyti sekančia darbo dieną. Dažnu atveju greičiau nei per 24 val., po užsakymo pateikimo ir apmokėjimo, mūsų klientai sulaukia savo siuntos. Užsakymus atliktus po 14 val. ar savaitgaliais išsiunčiame artimiausią darbo dieną.

Pristatymo būdai

Venipak pickup punktai – Jūsų patogumui

Venipak Pickup punktai – tai Jums patogiose vietose esančios parduotuvės ar paslaugų centrai, kuriuose galite tiek priduoti, tiek atsiimti siuntą. Pickup punktai atviri tiek darbo dienomis, tiek savaitgaliais. Jums nebereikės niekur skubėti! Pakeliui į darbą ar į namus stabtelsite ir lengvai ir patogiai priduosite ar atsiimsite savo siuntą. Venipak taip pat gali pristatyti Jūsų siuntą ir į LP Express paštomatus. Tai daugiau nei 450 siuntų atsiėmimo taškų Lietuvoje. Siuntos į Venipak Pickup punktus ir paštomatus pristatomos per 24 val. Paštomatuose siuntos saugomos 48 val., Venipak Pickup punktuose - iki 5 dienų.

Pristatymas nurodytu adresu

Jei pageidaujate, kad Jūsų siunta Jums būtų pristatyta į namus ar darbą, pasirinkite Venipak kurjerio paslaugą. Kurjeris Jums siuntą nurodytu adresu pristatys kitą darbo dieną po išsiuntimo.