Mes siekiame užtikrinti aukštą teikiamų paslaugų kokybę, todėl „Noriu kojinių“ svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies). Išjungdami slapukų perspėjimo pranešimą arba toliau naršydami šioje svetainėje sutinkate su „Noriu kojinių“ slapukų naudojimo politika.

MB Sumanus verslas asmens duomenis tvarko vadovaudamasis teisės aktais. Valstybinė duomenų apsaugos inspekcija yra įregistravusi MB Sumanus verslas Asmens duomenų valdytojų registre ir suteikusi duomenų valdytojo identifikavimo kodą P7604.

Privatumo politika

1. Klientui pageidaujant, jam yra sudaroma galimybė gauti e. parduotuvės „Noriu kojinių“ informacinius pranešimus, kurie jam bus siunčiami elektroninėmis ryšių priemonėmis.

2. Slapukas – tai mažas tekstinis failas, siunčiamas į kiekvieno asmens, besilankančio svetainėje, įrenginį, iš kurio yra prisijungiama prie svetainės ir laikinai tame įrenginyje išsaugomas. Kito vizito svetainėje metu, jūsų naršyklė nuskaitys slapuką ir perduos informaciją atgal svetainei arba elementui. Slapukų svetainėje renkama informacija padeda atpažinti svetainės lankytoją, išsaugoti lankymosi svetainėje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį. Slapukai „Noriu kojinių“ e. parduotuvės svetainėje yra skirti:

    2.1. Užtikrinti nuoseklų svetainės funkcionalumą;

    2.2. Užtikrinti prekių krepšelio funkcionalumą;

    2.3. Priminti apie patikusias prekes;

    2.4. Rinkti puslapio lankymo statistiką.

Norėdami ištrinti visus savo kompiuteryje išsaugotus slapukus, skaitykite naudojamos naršyklės gamintojo instrukcijas, kurias rasite naršyklės meniu spustelėję „Pagalba“.

Pastaba: ištrynę mūsų slapukus negalėsite naudotis kai kuriomis mūsų svetainės galimybėmis.

3. Klientui užsakant prekes, turi būti nurodomi prekių pristatymui būtini asmeniniai Kliento duomenys: vardas; pavardė; adresas, kuriuo bus pristatomos prekės; telefono numeris; kiti, pristatymui būtini duomenys. E. parduotuvė „Noriu kojinių“ patvirtina, jog tokie duomenys bus išimtinai naudojami prekių užsakymo ir pristatymo tikslais. E. parduotuvė „Noriu kojinių“ įsipareigoja neatskleisti tokios informacijos tretiesiems asmenims, išskyrus e. parduotuvės „Noriu kojinių“ partnerius, teikiančius prekių pristatymo ar kitas, su Kliento užsakymo pateikimu ar įvykdymu susijusias paslaugas. Bet kokios kitos asmeninės Kliento informacijos atskleidimo tretiesiems asmenims išimtys visais atvejais derinamos su Klientu. Visais kitais atvejais tretiesiems asmenims bet kokie Kliento asmeniniai duomenys gali būti atskleidžiami tik LR teisės aktuose numatytais atvejais.

4. Klientas, užsiregistruodamas e. parduotuvėje „Noriu kojinių“ bei užsakydamas prekes, įsipareigoja saugoti ir niekam neatskleisti savo prisijungimo duomenų. Kartu, Klientas patvirtina, jog jis yra pilnametis ir turi teisę užsakyti prekes e. parduotuvėje „Noriu kojinių“. Tuo atveju, jeigu Klientas atskleidžia savo prisijungimo duomenis, e. parduotuvė „Noriu kojinių“ atleidžiama nuo bet kokios su tuo susijusios atsakomybės.

5. Klientas, susipažindamas su Taisyklėmis, patvirtina, jog jis yra informuotas, kad naršant e. parduotuvėje „Noriu kojinių“, jo kompiuteryje bus patalpinti slapukų failai (failai, siunčiami iš interneto serverio).

6. E. parduotuvė „Noriu kojinių“ patvirtina, jog siekia naudoti pažangiausias technologijos Klientų asmeninių duomenų apsaugai.